O NAS

Kancelaria Malinowscy
i Wspólnicy

FUNDAMENTY PRAWNE

Założona przez radcę prawnego Wawrzyńca Malinowskiego, który rozpoczął praktykę w 2001 roku w Krakowie, Kancelaria Malinowscy i Wspólnicy wyrosła na prestiżową spółkę prawną założoną w 2010 roku. Przyjęcie radcy prawnego Izabeli Malinowskiej do grona partnerów umocniło kancelarię jako centrum prawniczej doskonałości, służące klientom na terenie całej Polski oraz międzynarodowo. Dzięki solidnym podstawom i bogatej historii, nasze usługi są synonimem zaufania i rzetelności.

DOSTOSOWANE PODEJŚCIE

Oferujemy specjalizowane usługi prawne, precyzyjnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów biznesowych. Z myślą o ich różnorodności i unikatowych wymaganiach, stworzyliśmy strukturę działów specjalistycznych. Każdy dział gwarantuje wszechstronność oraz specjalizację, a nasi klienci korzystają z pełnego wsparcia dedykowanego prawnika – od bieżącego doradztwa po kompleksową opiekę prawną, mając na celu zapewnienie sprawnego i efektywnego dostępu do naszej wiedzy i doświadczenia.

BIURO
Radzikowskiego 3, Kraków
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 9:00 – 17:00

Grupa kapitałowa MW

https://wmalinowski.pl/wp-content/uploads/2024/05/MWASSET-logo.png

MW ASSET Management S.A.

Spółka powstała w celu realizacji projektów inwestycyjnych, prowadzonych przez jej akcjonariuszy. Formuła inwestowania, przyjęta przez spółkę z czasem stała się atrakcyjna dla szerszego grona inwestorów. Sukcesywnie zwiększamy zatem zasięg naszych inwestycji, otwierając się jednocześnie na nowych Inwestorów.

Wspieramy naszych partnerów pozyskując kapitał na rozwój lub sprzedaż ich przedsiębiorstw, doradzając w kluczowych decyzjach dotyczących fuzji i przejęć, doskonaląc kluczowe procesy biznesowe, przeprowadzając restrukturyzacje finansowe. Doradzamy również podmiotom, które są zainteresowane przejęciem lub inwestycją w firmy działające na terenie Polski.

Dzięki naszym kontaktom jesteśmy w stanie uzyskać atrakcyjne parametry inwestycyjne. Szanując czas naszych Inwestorów w optymalny i kompleksowy sposób przeprowadzić transakcję.

https://wmalinowski.pl/wp-content/uploads/2024/05/MWCA-logo.png

MW Claims Management Sp. z o.o.

W ramach swojej działalności skupia grono ekspertów z zakresu finansów, zarządzania i prawa. Spółka wspiera swoich Klientów pozyskując kapitał na rozwój lub sprzedaż ich przedsiębiorstw, doradzając w kluczowych decyzjach dotyczących fuzji i przejęć, doskonaląc kluczowe procesy biznesowe, przeprowadzając restrukturyzacje finansowe. MW Claims Management Sp. z o.o. doradza swoim Klientom zainteresowanym przejęciem lub inwestycją firmy w Polsce. Dzięki pozyskanym kontaktom jest w stanie dotrzeć do atrakcyjnych celów inwestycyjnych oraz w optymalny i kompleksowy sposób przeprowadzić transakcję. Spółka współpracuje z finansowymi i branżowymi Inwestorami, globalnymi i lokalnymi. Zrealizowane przez nich transakcje sięgają nawet kilkuset milionów złotych.

https://wmalinowski.pl/wp-content/uploads/2024/05/MWFA-logo.png

MW Finance & Accountancy Sp. z o.o.

To nowoczesne biuro rachunkowe z misją świadczenia profesjonalnych usług z zakresu księgowości, doradztwa biznesowego oraz podatkowego. Dzięki współpracy z podmiotami wchodzącymi w skład grupy, zakres świadczonych usług pozwala w pełni wykorzystać możliwości rozwoju prowadzonych przez Klientów działalności.

Dotychczasowa działalność podmiotów z grupy kapitałowej pozwoliła na pozyskanie licznej sieci kontaktów i Klientów.