O nas


Założycielem Kancelarii jest radca prawny Wawrzyniec Malinowski, który rozpoczął praktykę w 2001 roku w Krakowie. Spółka Partnerska powstała w roku 2010. 

Partnerami spółki Malinowscy i Wspólnicy są Adwokaci i Radcowie Prawni. Spółka Partnerska są radca prawny Wawrzyniec Malinowski, adwokat Jakub Abramowicz, radca prawny Izabela Malinowska, radca prawny Anna Słomak oraz radca prawny Michał Krygowski.

Zespół prawników Kancelarii obsługuje Klientów na terenie całej Polski, ale także poza jej granicami.  

Reprezentujemy interesy naszych Klientów przed sądami powszechnymi i innymi instytucjami, doradzamy i zapewniamy pomoc i ochronę prawną, mając nadzieję, iż sukcesy naszych Klientów są - po części - także naszym udziałem. 

Kancelaria świadczy pomoc prawną, dedykowaną w głównej mierze przedsiębiorcom. Podział na specjalizacje oraz dobór prawników ma zapewnić z jednej strony możliwie dużą wszechstronność świadczonych usług, z drugiej zapewnić wysoki stopień specjalizacji w ramach poszczególnych działów.  

Obsługa prawna prowadzona jest w ramach działów odpowiadających specjalizacjom Kancelarii. Jednocześnie do bieżącej opieki nad każdym z Klientów delegowany jest pracownik Kancelarii, odpowiadający za kontakt z Klientem, informowanie o aktualnym stanie spraw, rozwiązujący bieżące problemy. Wszystko to, by zapewnić Klientom możliwie szybki i łatwy dostęp do specjalistycznych usług prawnych.