Partnerzy

Anna Słomak

RADCA PRAWNY

Radca prawny oraz Partner w Kancelarii Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni. Spółka Partnerska w Krakowie. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Prawa i Administracji, Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Aberdeen College w Szkocji – PDA in Legal Studies. Posiada dwuletnie doświadczenie w świadczeniu obsługi prawnej w kancelarii prawnej na terenie Wielkiej Brytanii. Z Kancelarią Malinowscy i Wspólnicy Sp. p. w Krakowie współpracuje od 2010 roku.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, upadłościowym i naprawczym oraz postępowaniach związanych z restrukturyzacją przedsiębiorstw zarówno sądową jak i pozasądową. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek handlowych oraz sporach sądowych. W 2013 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin na syndyka. W kancelarii współkieruje działem restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Biegle włada językiem angielskim – uzyskała certyfikat TOLES Higher. Była uczestniczką projektu „Małopolski Radca Prawny przed sądami Unii Europejskiej” realizowanego przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizacje:

  • Restrukturyzacja sądowaanna.slomak@wmalinowski.pl